E-Mail iletisim@antalyadanakliyat.com

Adres Deniz Mah. 128 Sok. Antalya/Türkiye

İletişim Numarası +90 (542) 597 81 97

Sosyal Medya

Hakkımızda - ANTALYA EVDEN EVE ÖZER NAKLIYAT - 0542 597 8197

Hakkımızda - ANTALYA EVDEN EVE ÖZER NAKLIYAT - 0542 597 8197

Evden Eve Nakliyat sektöründe hizmet veren ÖZER EVDEN EVE NAKLİYAT, hizmet kalitesini deneyimleriyle sürekli pekiştirmiş, bununla birlikte uzman ve yetişmiş personeliyle de müşteri memnuniyeti odaklı kurumsal yapısını her geçen gün büyüyen referanslarıyla kanıtlayarak Antalya´nın öncü firmalarından biri haline gelmiştir.

Gittikçe yükselen çizgisi ANTALYA ÖZER NAKLİYAT´ sektörünün öncü firması haline getirmeye başlamıştır. Müşterilerine sunduğu özel hizmetleri ile ne kadar özenli bir çalışma yürüttüğünü kanıtlamıştır. “Her eşya sahibi için değerlidir.” anlayışı ile yaklaşmayı esas almaktadır.

ÖZER  NAKLİYAT her türlü ev eşyasını, büro ve işyeri malzemesini itinayla ambalajlayarak, yüksek katlarda veya isteğe bağlı olarak yük asansörü kullanarak nakliye işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Deneyimli ekipleri, özel olarak evden eve taşınma için hazırlanmış zemini ahşap döşemeli kapalı kasa araçları ve kapsamlı ambalaj malzemeleri (patpat naylon, karton koli, strech film, tek kullanımlık poşet v.s. ) ile siz değerli müşterilerinin isteklerine cevap olmaya çalışmaktadır.

ANTALYA ÖZER NAKLİYAT teknoloji ve ihtiyaçlar geliştikçe sürekli kendisini yenileyerek adım adım ilerlemeyi başarmıştır.

Güvenle evinizi, işyerinizi teslim edebileceğiniz evden eve firması ANTALYA ÖZER  NAKLİYAT´TIR.

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıÇancı Yazılım tarafından yapılmaktadır.
Hemen Nakliye Teklifi Al