E-Mail iletisim@antalyadanakliyat.com

Adres Deniz Mah. 128 Sok. Antalya/Türkiye

İletişim Numarası +90 (542) 597 81 97

Sosyal Medya

ANTALYA BÜRO NAKLİYESİ

 

looooooogo1

Özer Nakliyat her sektörde gösterdiği başarıyı ofis taşımacılığında da göstererek ofis taşımacılığını çok daha kolay kılmıştır. Öncelikle ofis taşımacılığı için Exper personelimiz gelerek ofisi inceler. İnceleme bittikten sonra etüt çalışması yapılır.

Eğer anlaşılırsa Özer Nakliyat ‘ın diğer taşıma sektörlerinde olduğu gibi taşıma işlemi kağıt üzerine dökülerek karşılıklı yazılı sözleşme yapılır. Taşıma günü ofis görevlileri Nakliye elemanlarıyla değil direkt olarak Özer Nakliyat, Müşteri Temsilcisi’  ile muhatap olur.

Tüm masalar, dolaplar ve yeni taşınacak ofisteki yerleri numaralandırılır.• Yükleme işleri bu numaralandırma doğrultusunda yapılır bu şekilde yeni ofisteki yerleştirme karmaşası önlenmiş olur.• Tüm Dosya ve klasörler paketlenir. • Mobilyaların taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. • Büro eşyalarınız yeni ofisinizde departman ve kod numarasına göre sizin istediğiniz şekilde elemanlarımız tarafından yerleştirilir. • Bilgisayar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenir. • Monte ve Demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

 

En Son Eklenen Haberler


ANTALYA MANAVGAT NAKLİYE

antalya serik nakliye antalya alanya nakliye antalya aksu nakliye HIZLI […]

Antalya Altınkum Nakliye

nakliye,evden eve nakliye,asansörlü nakliye,eşya taşımacılığı,nakliyat,parça eşya nakli,küçük nakliye,2.el eşya alımı, […]

ANTALYA AMBAR HİZMETİ

ANTALYA İSTANBUL ANTALYA İZMİR ANTALYA ADANA  HAFTANDA BİR GÜN BU […]

Antalya Ankara Nakliye

Antalya Özer Nakliyat olarak Antalya Ankara arası evden eve ,parça […]

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıÇancı Yazılım tarafından yapılmaktadır.
Hemen Nakliye Teklifi Al