E-Mail iletisim@antalyadanakliyat.com

Adres Deniz Mah. 128 Sok. Antalya/Türkiye

İletişim Numarası +90 (542) 597 81 97

Sosyal Medya

Antalya Mazıdağı Nakliye

Antalya mazıdağı,Antalya nın kuzeyin de yüksek mazıdağının üstünde Antalya şehir manzaralı,ve yüksek katlı bina ve sitelerden oluşan çeşitli Antalya seyir teraslı parkları ve piknik alanlarıyla Antalya manzarası seyretmeye çıkan insanların akınına uğrayan planlı ve imarlı güzel bir yerleşim alanıdır.Antalya dan yüksekte olduğu için sıcaklık derecesi 3veye 5 derece daha serin olan ve şehir merkezine 10 dakikalık bir mesafede olduğu için revajta olan genellikle yazlıkcıların tercih ettiği yerleşim yeridir.

Mazıdağında bulunan evlerde genellikle yazlıkcı dediğimiz yerli insanlar oturduğu için yazın taşınma işleri daha yoğun olur.Mazıdağında nakliye,evden eve nakliye,asansörlü taşımacılık,nakliyat ve taşıma işleri itina ile yapılır.

mazıdağı mobilya kurulum,küçük nakliye,öğrenci nakliyesi,2.el eşya alımı,eşya depolama evden eve nakliye şehir içi nakliye,şehirler arası nakliye,eşya taşımacılığı,hamballık,işçilik,paketli taşımacılık,işleri kendi eşyamız gibi hızlı ve hesaplı bir şekilde yapılır.

ANTALYA ÖZER NAKLİYAT/MAZIDAĞI NAKLİYE

05425978197

mazıdağı mazı1

 

En Son Eklenen Haberler


ANTALYA MANAVGAT NAKLİYE

antalya serik nakliye antalya alanya nakliye antalya aksu nakliye HIZLI […]

Antalya Altınkum Nakliye

nakliye,evden eve nakliye,asansörlü nakliye,eşya taşımacılığı,nakliyat,parça eşya nakli,küçük nakliye,2.el eşya alımı, […]

ANTALYA AMBAR HİZMETİ

ANTALYA İSTANBUL ANTALYA İZMİR ANTALYA ADANA  HAFTANDA BİR GÜN BU […]

Antalya Ankara Nakliye

Antalya Özer Nakliyat olarak Antalya Ankara arası evden eve ,parça […]

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıÇancı Yazılım tarafından yapılmaktadır.
Hemen Nakliye Teklifi Al